هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک با تساوی گل‌گهر سیرجان مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت و تساوی شاهین بوشهر مقابل کارون اروند خرمشهر پیگیری شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک با انجام هفت بازی پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی گل‌گهر سیرجان که دو بر صفر از سرخ‌پوشان پاکدشت عقب بود، توانست با دو گل در دقایق آخر از شکست بگریزد و نتیجه بازی را دو بر دو مساوی کند. در بازی دیگر مهم دیگر امروز مس رفسنجان موفق شد دو بر یک از سد مس کرمان بگذرد تا سه امتیاز حساس این مسابقه را بدست آورد.

با نتایج بدست آمده امروز، گل‌گهر با ۴۵ امتیاز صدرنشین مسابقات باقی ماند و شاهین شهرداری بوشهر و گل‌ریحان البرز با ۴۴ و ۴۱ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

نتایج هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک به شرح زیر است:

مس کرمان یک – مس رفسنجان ۲
برای مس رفسنجان اکبر صغیری و حامد حیدری در دقایق ۶ و ۷۵ به گلزنی کردند و تک گل مس کرمان را مهدی تیکدری در دقیقه ۵۴ به ثبت رساند.

بادران تهران یک – شهرداری تبریز یک
گل‌های این بازی را شاهین شفیعی و جعفر برزگر در دقایق ۷ و ۲۳ برای بادران و شهرداری تبریز به ثمر رساندند.

آلومینیوم اراک یک – قشقایی شیراز صفر
تک گل این بازی را ایمان باصفا در دقیقه ۶۰ به ثبت رساند.

گل گهر سیرجان ۲ – سرخ‌پوشان پاکدشت ۲
برای سرخ‌پوشان پاکدشت، شاهین مجیدی و حسین افاضلی در دقیقه ۹ و ۸۱ به ثمر رساندند و علیرضا ابراهیمی و پیمان رنجبری در دقایق ۸۸ و ۹۳ بازی باخته را برای گل‌گهر به تساوی کشاندند.

گل‌ریحان البرز ۳ – ملوان یک
گل‌های گل‌ریحان البرز را مهدی نیایش در دقایق ۲۰ و ۵۳ و مهرداد میرزایی در دقیقه ۹۳ به ثمر رساند و تک گل ملوان را شهریار مغانلو در دقیقه ۴۳ به ثبت رساند.

شاهین شهرداری بوشهر یک – کارون اروند خرمشهر صفر
گل‌های این بازی را آرام عباسی با ضربه گل به خودی برای شاهین به ثبت رساند و احسان پیرهادی در دقیقه ۸۰ برای کارون اروند، گل به خودی تیمش را جبران کرد.

شهرداری ماهشهر صفر – خونه به خونه صفر

انتهای پیام

دانـــــلود

  • 18 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *