استقلال با تک گل علی کریمی، نفت مسجد سلیمان را در نیمه نخست شکست داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در آخرین دیدار از هفته بیست و یکم لیگ برتر، استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ پذیرای نفت مسجد سلیمان بود. این دیدار در نیمه نخست با یک گل به نفع استقلال خاتمه یافت.

علی کریمی در دقیقه ۱۰ برای استقلال موفق به گلزنی شد.

گزارش بازی

استقلال در نخستین دقایق بازی، دو موقعیت خوب را خلق کرد که عملکرد خوب طهماسبی در درون دروازه نفت مسجد سلیمان مانع از به گل رسیدن میزبان شد.

در دقیقه ۱۰، دریبل ایسما و سانتر عالی مقابل محوطه جریمه نفت مسجد سلیمان، با ضربه سر علی کریمی به گل نخست آبی‌ها تبدیل شد.

پس از این گل بازی تا حدودی متعادل شد و نفت توانست از زیر بار حملات استقلال خارج شود ولی باز هم شاگردان شفر بر بازی مسلط شدند. در دقیقه ۲۶ و در شلوغی محوطه جریمه، محمد دانشگر شوت محکمی را روانه دروازه نفت مسجد سلیمان کرد که توپ به دیرک دروازه خورد و راه به دروازه نیافت. دقایقی بعد، روی پاس بسیار خوب یوسف وکیا توپ در موقعیت تک به تک به عباس عسکری رسید که این بازیکن ضربه خوبی به توپ نزد و حسین حسینی بدون مشکل توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۳۷، پاتوسی از سمت راست زمین نفت حرکتی را آغاز کرد و به منشأ پاس داد که ضربه او توسط طهماسبی به کرنر رفت. یک دقیقه بعد پاتوسی از فاصل حدوداً ۲۰ متری شوت زد که باز هم طهماسبی واکنش خوبی به این شوت داشت. در ادامه حملات آبی‌ها، روزبه چشمی می‌توانست گل بزند که باز هم طهماسبی در نقش ناجی تیمش ظاهر شد.

نیمه نخست این دیدار پر برخورد و پر موقعیت، با پیروزی یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، خسرو حیدری، امید نورافکن (کارت زرد)، علی کریمی، روزبه چشمی، پاتوسی، ایسما، منشأ و داریوش شجاعیان.

ترکیب نفت مسجد سلیمان: مهرداد طهماسبی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده، محمد پاپی، اسماعیل شریفات، حکیم نصاری (کارت زرد)، عباس عسگری، سیدمحمد حسینی و فرشید پاداش.

انتهای پیام

دانـــــلود

  • 56 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *