معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در یک هفته اخیر انتخابات ۵ فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات ۵ فدراسیون دیگر نیز برگزار می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: از همه فدراسیون‌های ورزشی کشور که بار اصلی ورزش را به دوش می کشند و با تمام مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها ناعادلانه در میادین مختلف آسیایی و جهانی برای ایران افتخار آفریدند تشکر می‌کنم. اگر اتفاق خوبی در کشور رقم می‌خورد و دل مردم شاد می‌شود در داخل فدراسیون‌ها و با زحمات آنها رقم می‌خورد. ارزیابی ورزش کشور در بخش قهرمانی ارزیابی فدراسیون‌هاست. اگر خوب کار کرده باشیم ارزیابی مردم خوب است و اگر بد کار کرده باشیم مردم ناراضی هستند.

وی افزود: دستگاه ورزش کشور در خصوص اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان جزو اولین دستگاه‌های کشور بود. هرچند که خیلی نظر مثبتی به اجرای این قانون در ورزش نداشتیم اما به دلیل این که قانون به ما تکلیف کرده بود به سرعت آن را اجرا کردیم و بلافاصله برای ۱۰ فدراسیون که مشمول این قانون می‌شدند سرپرست انتخاب کردیم و انتخابات آنها نیز در حال انجام است.

داورزنی خاطرنشان کرد: در یک هفته اخیر انتخابات ۵ فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات ۵ فدراسیون دیگر نیز برگزار می‌شود تا سال آینده ثبات خوبی در فدراسیون‌های ورزشی داشته باشیم.

انتهای پیام

دانـــــلود

  • 23 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *