روش یافتن جفت روحی و شناسایی آن

بدون دیدگاه


در ابتدای خلقت روح در تمام افراد یکی بود و افکار از یکدیگر جدا نبودند اما با به زمین فرستادن انسان روح ها از یکدیگر جدا گشتند و تنهایی را تجربه کردند و هر یک به دنبال هم صحبتی بودند و در فرایند کمال به دنبال جفت روحی یا همان نیمه گمشده خود می گردند تا به آرامش روحی برسد و برای پیدا کردن جفت روحی راه های فراوانی را طی می کنند.

پیدا کردن جفت روحی

بسیاری از فیلسوفان مثل افلاطون اعتقاد دارند که روح در انسان ها به شکل کره ای است و خداوند آن را به دو نیم کره تقسیم نموده و در درون دو جسم قرار داده است و عشق به این صورت در انسان ها پدید آمده است. و این فلسفه جفت روحی می باشد.

جفت روحی چه خصوصیاتی دارد؟

جفت روحی، شریک واقعی برای هر فرد می باشد و با وجود اینکه هیچ گاه دو روح شبیه یکدیگر نیستند جفت های روحی می تواند تکامل دهنده یکدیگر باشند و با هم به کمال برسند و در گذر زندگی به تکامل یکدیگر کمک می کنند.

قانون جذب عشق

جفت های روحی دارای اهداف و آرزوهای مشترک اند و از نظر فکری و اعتقادی بسیار شبیه به یکدیگرند و این هماهنگی و تناسب به آن ها احساس آرامش و امنیت می دهد این جفت ها دلبستگی های عاطفی بالایی به هم دارند و از خلقیات هم به خوبی آشنا هستند و دارای رابطه ای آرام و عاطفی با هم دارند. این جفت ها چون از نظر دانش و اهداف همسو با یکدیگر هستند می توانند به پیشرفت خودشان کمک کنند.

در چه شرایطی جفت های روحی با یکدیگر روبه رو می شوند؟

چیزی که در اینجا باید به آن توجه کنید این است که جفت های روحی زمانی با یکدیگر مواجه می شوند که در این زمینه آمادگی داشته باشند و بتوانند مسؤلیت خود را در قبال جفت خود عهده دار شوند.

جفت های روحی و یکپارچگی

زمانی شما در شرایط درست با جفت هم فکر خود روبه رو می شوید که عشق را به درستی شناخته باشید و مطابق آنچه که درون قلبتان است عمل کنید و می توانید این سؤالات را از خودتان بپرسید که:

چقدر با خودتان و آنچه که در درون شماست رو راست هستید؟

عقل و خرد تا چه حد برای شما دارای اهمیت است؟

تا کنون به مفهوم رویاهایتان فکر کرده اید؟

تا کنون در رابطه با خودتان یا دیگران  عشق ورزی را تجربه کرده اید؟

قانون جذب جفت خود

جفت های روحی می توانند یک زندگی عاشقانه و متناسب با ایده آل های خود داشته باشند و به دلیل تفاهمات روحی زندگی شاد و پر انرژی را در کنار یکدیگر تجربه می کنند.

 پیدا کردن جفت روحی:

با تکرار این پیام در ضمیر ناخودآگاه که “من جفت روحی خود را در زمان مشخص خود می خواهم پیدا کنم و با او یک زندگی عاشقانه داشته باشم و خدا در این را مرا تنها نمی گذارد .” در زمان مناسب خودش شما با جفت روحی، روبه رو می شوید. توجه داشته باشید که این اتفاق باید در زمان خودش رخ دهد در غیر این صورت راه شما از یکدیگر جدا می شود. در ضمیر ناخودآگاه یک نیروی الهی جفت شما را در سر راهتان قرار می دهد و قانون جذب این شرایط را برای شما فراهم می کند.

راز جذب نیمه گمشده

در این میان باید به ضمیر ناخودآگاه خود اعتماد کنید در هنگام خواب و بیداری به آنچه که در ذهنتان می گذرد فکر کنید . مثبت اندیش باشید و بدانید که جفت روحیتان در زمان مناسب با شما مواجه خواهد شد. و در این میان افکار منفی را از خود دور نگه دارید  و بدانید شما تنها کسی نیستید که با این قانون روبه رو می شوید.

منبع : آرگا

برچسب :

دانـــــلود

  • 26 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *