سرمربی تیم پیام مشهد با بیان اینکه در صورت الزام برای بازی رده‌بندی لیگ حضور خواهند داشت، گفت: کار سخت است اما تیم ملی می‌تواند موفق باشد.

جبار قوچان‌نژاد در گفت و گو با ایسنا، در مورد خبرهای روزهای اخیر مبنی بر تصمیم دو تیم پیام و کاله برای عدم حضور در بازی رده‌بندی لیگ‌برتر والیبال، توضیح داد: اگر برای حضور در بازی رده‌بندی ملزم باشیم به قانون احترام گذاشته و در این بازی شرکت می‌کنیم چون تابع قانون هستیم، در غیر این صورت با توجه به شرایط موجود تصمیم داریم شرکت نکنیم.

او ادامه داد: پس از آنکه نامه آقای عطایی به دست ما رسید در مذاکرات دو باشگاه به این تصمیم رسیدیم که مقام سوم مشترک را قبول کنیم چون بازی در این دیدار برای هیچکدام از تیم‌ها نتیجه خاصی ندارد و اگر قرار است بازی رده‌بندی برگزار شود بهترین کار ایجاد انگیزه برای تیم‌ها است.

قوچان‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا تیم پیام مشهد تمرینات خود را برگزار می‌کند؟ اظهار کرد: صادقانه بگویم خیر. تمرینات ما برگزار نمی‌شود اما اگر نیاز به حضور ما در بازی رده‌بندی باشد تمام قد به قانون احترام گذاشته و در این دیدار شرکت می‌کنیم.

او در خصوص محروم شدن محمد موسوی نیز گفت: این تصمیم واقعاً بی انصافانه بود اما می‌دانیم که همه این تصمیمات ریشه در گزارش ناظر بازی دارد که کاملاً ناجوانمردانه گزارش داده است. اینکه هواداران ورامین از ابتدای بازی تا آخر بازی بر علیه من و موسوی شعار دادند جریمه‌اش فکر نمی‌کنم ۵ میلیون تومان باشد چون هواداران ما در بازی با خاتم تنها یک بسته تخمه را به زمین انداختند که نتیجه آن یک جلسه محرومیت هواداران بود. در ورامین که هم فحش دادند هم وسایل پرت کردند با ۵ میلیون کار را جمع کردند که عجیب است.

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد افزود: طبق قانون پس از اتمام بازی ناظر حق ندارد تا آن منطقه از زمین جلو بیاد و موسوی هم چون او را نشناخته بود اندکی او را به عقب راند که فکر نمی‌کنم جریمه‌اش محرومیت در روز پیش از بازی باشد. نمی‌دانم این مسائل از کجا است اما امیدوارم هر چه سریع‌تر به این حرکات غیر حرفه‌ای رسیدگی شود چون زیبنده والیبال ایران نیست.

گزینه دبیری فدراسیون والیبال در مورد شرایط تیم ملی برای موفقیت در سال آینده نیز گفت: کار برای تیم ملی سخت‌تر شده است و باید تلاش زیادی را انجام دهیم تا نتایج خوبی حاصل شود. شاید دیر شده باشد اما همانطور که قبلاً که گفته‌ام هیچ چیز غیر ممکن نیست و با اندکی تلاش بیشتر والیبال می‌توان موفق باشد.

او همچنین در مورد رئیس آینده فدراسیون والیبال نیر توضیح داد: از نظر من رئیسی که می‌آید باید مهم‌ترین موضوع یعنی مدیریت شرایط و خصوصاً حواشی را خوب بلد باشد. بحث دیگری هم که باید به آن توجه کند بحث اسپانسرینگ است که از مهم‌ترین موضوعات برای بازگشت والیبال به روزهای اوج است.

انتهای پیام

دانـــــلود

  • 22 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *