رییس فدراسیون جهانی کاراته در دیدار با مسئولان برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ در پاریس، خواستار تجدید نظر آنها در حذف کاراته از المپیک ۲۰۲۴ شد.

مسئولان فدراسیون جهانی پیگیر حضور کاراته در المپیک ۲۰۲۴

به گزارش کسب و کار نیوز، آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته به همراه توشی هیسا ناگورا دبیر کل فدراسیون جهانی کاراته و فرانسیس دیدر رئیس فدراسیون کاراته فرانسه در جلسه رسمی با مسئولان برگزاری رقابت‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس، خواستار تجدید نظر در حذف این رشته از بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ در پاریس شدند.

در این جلسه رئیس فدراسیون جهانی کاراته با تاکید بر اینکه برای دفاع از حق خانواده بزرگ کاراته تا پایان پیگیر حضور این رشته در المپیک ۲۰۲۴ خواهد بود، گفت: کمیته بین المللی المپیک هیچ دستورالعمل رسمی برای حذف کاراته از المپیک ۲۰۲۴ صادر نکرده است و ما دست از حق و درخواست خودمان نمی کشیم. ما چند روز فرصت می‌خواهیم که تمامی مدارک و دلایل لازم برای تجدید نظر در این تصمیم را به کمیته برگزاری بازی‌های المپیک ارائه کنیم. ما از تمام امکاناتمان برای رسیدن به خواسته مان که حضور در المپیک ۲۰۲۴ است استفاده می‌کنیم.

در این جلسه دبیر کل فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون کاراته فرانسه نیز ضمن بر شمردن ویژگی‌های این رشته به تعداد زیاد ورزشکاران کاراته و باشگاه‌های کاراته در فرانسه و جهان اشاره کردند و خواستار تجدید نظر در تصمیم کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۴ شدند.

انتهای پیام

دانـــــلود

  • 23 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *